Блог

Замовити прибирання

Багато власників будинків, квартир або офісів, в яких в якості підлогового покриття використовується ковролін, навіть не здогадуються про те, що його треба на постійній основі прибирати. Це обумовлено особливостями структури покриття, через які там активно накопичуються і розмножуються мікроби, різноманітні забруднення. Все це може негативно позначитися на здоров’ї та самопочутті людини. Тому доцільно замовити хімчистку ковроліну, що можна зробити в компанії софітів. Це перевірена компанія з великим досвідом, яка пропонує оптимальне співвідношення ціни і якості по Києву.

Чому важливо чистити ковролін якісно?

Це популярне підлогове покриття, яке має масу експлуатаційних переваг. Воно привабливо виглядає практично в будь-якому інтер’єрі, відрізняється м’якістю, зручністю і іншими важливими плюсами. Але також треба розуміти, що важливо забезпечити якісний догляд. Без нього важко розраховувати на створення по-справжньому комфортних умов.
Особливо ситуація ускладнюється, коли вдома живе собака або кіт. Їх шерсть буде поступово накопичуватися в ковроліні. Там же осідають мікроорганізми, які кожен день заносяться з вулиці жителями квартири або будинку. Потенційно вони дуже небезпечні для людського здоров’я, тому що провокують виникнення різноманітних захворювань. Ризик захворіти на застуду або чимось подібним в незібраної кімнаті багаторазово зростає, але кожен може ефективно вирішити таку проблему. Для цього треба просто звернутися до професіоналів, які зможуть якісно вичистити підлогове покриття.

Професійне чищення килимів та його переваги

Деякі намагаються робити самостійні спроби почистити ковролін, але важко гарантувати ідеальне якість без присутності знань, спеціальних засобів і обладнання. Професійне чищення гарантує такі плюси:
• Усунення видимих ​​слідів використання.
• Очищення від пилу.
• Ліквідація навіть в’їдаються забруднень.
Компанія Софіт для цього має всі потрібні ресурсами.

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги