Допомога при переїзді

Отримати знижку

Спеціальна пропозиція клінінгової компанії “Софітем” – Приберемо і перевеземо все за вас!

Переїзд на нове місце проживання вимагає багато клопоту. Послуги перевезення речей і меблів в Києві і області стануть правильним рішенням. Вантажники допоможуть доставити меблі, клієнту лише залишиться її розставити. Насамперед потрібно професійне прибирання квартири при переїзді. Після виконання таких робіт, можна буде розпаковувати коробки.

Чистота кухонних меблів і техніки

Під час приготування страв, можуть затримуватися запахи в приміщенні тривалий час. Кухня вимагає постійного прибирання поверхонь. Послуги клінінгової компанії після переїзду допоможуть усунути пил і забруднення з побутової кухонної техніки.

Фахівці використовують якісні очисники, побутову хімію. Спочатку очищається плита, духовка, миття квартири після переїзду, включаючи очищення стін.

Також необхідно привести до ладу холодильник. Для цих цілей співробітники фірми застосовують м’яку тканину, щоб не допустити пошкодження поверхні. Усередині холодильника чистяться полки, контейнери для овочів. Фахівці відсувають кухонні меблі, щоб промити всі стіни від пилу, павутиння.

Для прибирання після переїзду завжди використовуються лише безпечних засоби для миття.

Кухонний гарнітур: дбайливе миття

Команда професіоналів з прибирання будинку або котеджу після переїзду, використовує засоби нейтрального складу, тканини м’якої текстури з мікрофібри. Особлива увага приділяється поверхням кухонного гарнітура. Який може бути виконаний зі скла, пластику, деревини. Залежно від матеріалу виготовлення, буде підібрано певний засіб для дбайливого очищення, не порушуючи цілісності і структури фасадів.

Дезінфекція санвузла

Важливий момент – очищення раковин, унітазів. Професійна допомога при переїзді – необхідна допомога в дезінфекції, видаленні неприємних запахів в приміщенні.

Стіни, підлога

Краща клінінгова компанія в Києві перед розміщенням меблів на новому місці, проводить чистку стін. При наявності сильних слідів забруднень, плями виводяться спеціальним розчином. Також забирається павутина з кутів, стель. На наступному етапі очищаються розетки, двері.

Прибирання квартири після переїзду включає чистку килимів. У роботі застосовується пароочистник. Від наявності шерсті домашніх тварин проводиться дезінфекція. Облаштування нового житла можливе після закінчення всіх дій. Замовити прибирання квартири після переїзду можна на сайті нашої компанії.

Вартість послуги “Приберемо/Перевеземо” – від 1200грн/послуга

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги