Розрахувати вартість

Калькулятор вартості

Сума замовлення менше 1500

Ціни, зазначені в калькуляторі, є базовими, точну вартість ви зможете дізнатисть після спілкування з нашим менеджером

Мінімальна сумма замовлення – 1800 грн

Вартість професійного прибирання приміщень

Організація «Софітем» пропонує всім зацікавленим можливість замовити послуги клінінгової компанії за доступною ціною. Вартість прибирання квартири в Києві або нежитлового приміщення в Київській області сьогодні по кишені будь-якій людині, адже наша служба використовує власні програми та технології протягом усього часу свого існування. За цей час ми оптимізували співвідношення «ціна послуг клінінгової компанії – якість», при цьому для нас зовсім не важливі розміри об’єкта, масштаб роботи.

Вартість клінінгових послуг завжди переглядається з урахуванням існуючої економічної ситуації в країні. Ми розуміємо бажання наших клієнтів максимально оптимізувати своїх витрат, тому пропонуємо кілька клінінгових програм. У нас кожна людина зможе підібрати пакет сервісу з урахуванням своїх побажань до наповнення і бюджету.

Послуги з прибирання від «Софітем»

Наша клінінгова служба співпрацює з юридичними та приватними особами. Ми пропонуємо разовий і довгостроковий сервіс на вигідних умовах. Якщо у Вас є необхідність в перетворенні власного житлового та нежитлового простору, не ризикуйте! Переважно довіритися професіоналам, які володіють потрібними знаннями і навичками для наведення ідеальної чистоти.

Ціна комплексного прибирання житлових та нежитлових приміщень в Києві і області для наших замовників завжди залишається доступною. Компанія «Софітем» пропонує професійне обслуговування будь-якого виду нерухомості, забезпечення витратними матеріалами, аутсафінг, аутсорсинг на високому рівні. Ми працюємо на результат!