Корпоративним кліентам

Отримати знижку

Послуги клінінгової компанії корпоративним клієнтам

Компанія «Софітем» надає якісне приватне обслуговування корпоративних клієнтів з прибирання офісів, промислових, складських та торгових приміщень.

Корпоративні клінінгові послуги від наших фахівців допомагають перетворити житлові та нежитлові приміщення, офісні будівлі, торгові центри, різні громадські установи та інші види об’єктів. Після сервісу, наданого нашими професійними прибиральниками, простір наповниться чистотою і свіжістю, а інтер’єр відновить свій первинний вигляд.

Обслуговування корпоративних клієнтів відбувається на високому професійному рівні, наприклад, ми гарантуємо чистоту вікон, шибок і рам зі внутрішньої і зовнішньої сторони. Такий підхід дозволить нашим клієнтам заощадити на замовленні дорогих фахівців зі сфери промислового альпінізму.

Особливості корпоративного сервісу від компанії “Софітем”

Важливо звернути увагу, що клінінгові послуги корпоративним клієнтам засновані на використанні виключно безпечних для здоров’я людини і високоякісних препаратів. Застосовувані засоби здатні знищити всі існуючі види забруднення, при цьому вони не залишають розмиття та інших слідів. Постійне прибирання офісів включає в себе обробку меблевого гарнітура спеціальними полиролями, які надають благородний блиск кожній поверхні.

Персонал клінінгової компанії «Софітем» здатний впоратися з усіма розмірами приміщень і забрудненнями будь-якої складності. Наші професіонали з легкістю приймаються за перетворення будівель, великих територій, маленьких офісів і масштабних складів. У своїй роботі співробітники організації використовують різні інструменти, інноваційні методики збирання. Ми гарантуємо якість в оптимальні терміни. Саме тому кожен хто звернувся до нашої компанії, залишається з нами надовго. Ми пропонуємо довгострокову співпрацю з клінінгової компанією на взаємовигідних умовах.

Якщо Ви, як приватна особа, перебуваєте в пошуках виконавців для проведення прибирання у власній квартирі, заміського будинку, «Софітем» пропонує високоякісний сервіс і для таких приміщень.

Корпоративним клієнтам гарантовані ЗНИЖКИ на всі види робіт, що здійснюються нашою компанією!

Ви можете завантажити презентацію про нашу компанію

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги