Миття вікон

Отримати знижку

Професійне миття вікон в Києві для квартир і офісів

Чистота на будь-якому об’єкті – це обов’язкова умова нормальної роботи або відпочинку. Перше, на що завжди дивляться очі – це вікна. Кожному приємно бачити чисті дзеркальні поверхні. Кращим рішенням для мийки вікон є, звернення в компанію “Софітем”. Професійне миття вікон в Києві – це першочергове завдання нашої компанії!

Замовити миття вікон в Києві та Київській області

Час від часу, житло накопичує пил, бруд, мікроби, що негативно впливає на організм людини. Тому, необхідною умовою забезпечення безпеки для вашого здоров’я є прибирання приміщень, в яких ви знаходитесь. Вікна, як ні що інше, засмічуються дуже сильно, а часу у сучасних людей, з інтенсивним ритмом життя, на прибирання не вистачає. Для цього потрібно прийняти послуги клінінгової компанії в Києві або області і спокійно займатися своїми побутовими питаннями. Миття вікон в офісах, магазинах, кафе, ресторанах, торгових приміщеннях, бістро, столових і т. д. Включає в себе миття скла, видалення зі скла фарби, протирання рам, миття відкосів, мийку підвіконь і т.д. Також “Софітем” здійснює клінінг вікон після ремонту. Видалення клею, скотча, виробничого пилу, сміття, повне очищення від забруднень. Об’єктами роботи фірми є:

  • – миття вікон будь-якої складності в будь-яких архітектурних будівлях;
  • – миття вікон в офісі;
  • – миття вікон в квартирі;
  • – миття вікон в житлових, офісних, промислових приміщень в Києві (старих або нових будівлях).

 

Технології клінінгової компанії “Софітем”

Софітем – ефективно виконувати свої прямі обов’язки і зробить ваші вікна чистими, блискучими, яскравими! Клінінг в компанії проводиться досвідченими працівниками, які виконують свою роботу за допомогою специфічних миючих засобів, а також обладнання. Ми проводимо:

  • – Звичайне очищення поверхонь. Нанесення хімії, видалення миючого розчину і вологи, полірування.
  • – Посилена мийка. Застосовується інноваційне обладнання: щітки, телескопічні алюмінієві ручки, брендові миючі засоби, особливі скребки.
  • – Висотні роботи. Ми готові помити вікна або вітрини на певній висоті, з використанням технологій промислового альпінізму.

Навести марафет вікон і вітрин – це так просто! Замовте послуги мийки вікон, і наші фахівці блискавично виконають клінінг!

Вартість миття вікон для квартир і офісів Києва – від 40грн/м2

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги