Прибирання промислових приміщень

Отримати знижку

Прибирання промислових приміщень

Промислове прибирання на виробничих підприємствах проводиться для підтримки чистоти і дотримання санітарно-гігієнічних вимог. Сухе та вологе прибирання забезпечує не тільки чистоту в виробничих, складських та службових приміщеннях, а й створює безпечне й не шкідливе середовище для роботи. У процесі прибирання велика увага повинна приділятися пожежній безпеці. Тому, підприємства все більше звертаються до фахівців за промисловим клінінгом. Відповідальну роботу краще довірити компетентним фахівцям.

Промисловий клінінг в Києві від Sofitem

Клінінгова компанія Sofitem багато років надає послуги з генерального та підтримуючого прибирання виробничих приміщень заводів, фабрик, майстерень, гіпермаркетів і т.д.

Сухе та вологе прибирання складських приміщень і виробничих цехів – це складний процес, який вимагає грамотного та індивідуального підходу. Потрібно знати специфіку виробництва, можливу небезпеку і реакції хімічних миючих речовин з оточуючими продуктами.

Залежно від трудомісткості, клінінгова компанія Sofitem може виділити для роботи декількох клінерів, щоб прибирання пройшло якомога швидше і не відволікало співробітників від робочого процесу. Ви вибираєте самі час, коли можуть приходити клінери наводити порядок на промисловому об’єкті та складських приміщеннях. Це може бути неробочий час підприємства або найменш завантажений час доби в промисловому приміщенні.

Що включає в себе генеральне прибирання виробничих приміщень:

  • очищення підлоги та стелі приміщення від пилу;
  • протирання радіаторів, освітлювальних приладів та інших предметів;
  • очищення промислового обладнання;
  • санітарне прибирання в санвузлах;
  • видалення складних забруднень з поверхонь;
  • миття вікон складських та інших приміщень;
  • вивезення сміття, залишків сировини після обробки, відходів і т.д.
  • комплексне прибирання приміщення після ремонту.

Комплексне прибирання виробничих приміщень повинно проводитися регулярно. Накопичення бруду, відходів і сміття можуть стати причиною серйозних наслідків. Брудне, занедбане приміщення негативно впливає на здоров’я співробітників, заважає робочому процесу і є чудовою мішенню для органів ДержСЕС.

5 причин замовити прибирання виробничих приміщень у нас

Доступна вартість і гнучкі ціни.

Ви будете платити тільки за виконані роботи виходячи з площі приміщення для прибирання.

Безпека.

Ми виконуємо прибирання строго за технічними і санітарними вимогами. Для прибирання виробничих та складських приміщень використовується спеціальний інвентар для прибирання та техніку, які відповідають нормам пожежної безпеки і мають стійкість до впливу олій, металевої стружки і тирси.

Використовуємо миючі засоби від світових компаній виробників професійної хімії.

Вони чудово справляються з усіма складними забрудненнями: масляні включення, різні пасти, лакофарбові речовини, нагар і т.д.

Незважаючи на неймовірну ефективність, хімічні миючі засоби екологічні та гіпоалергенні, а значить не будуть негативно впливати на здоров’я працівників та навколишнє середовище.

Потужні апарати для прибирання брендів Karcher, Numatic здатні обробляти велику кількість виробничого сміття не розпорошуючи пил по всьому складу.

Якісні спеціалізовані агрегати для прибирання в кілька разів прискорюють процес наведення порядку, тому клінери швидко зроблять свою роботу та підуть.

Працюють навчені клінери, які точно не зламають верстати, обладнання при очищенні або не отримають виробничу травму в результаті необережного прибирання.

Ми несемо відповідальність за цілісність довіреного нам для очищення обладнання.

Штат або професійне промислове прибирання

Навіщо замовляти промисловий клінінг, якщо можна найняти персонал в штат для цих робіт? – подумає хтось. Але, послуги служби клінінгу обійдуться дешевше в кілька разів і ось чому.

Замовлення прибирання в промислових приміщеннях у підготовлених людей – це вигідно, зручно і недорого. Клінери зроблять якісне прибирання не порушуючи процес роботи виробничого підприємства.

Скільки коштує клінінг виробничих приміщень в Києві

Ціна на промислове прибирання в Київській фірмі Sofitem починається від 25 грн за квадратний метр. Щоб розрахувати, скільки коштує разове або регулярне прибирання складських приміщень, фахівець повинен оцінити масштаби робіт, специфіку забруднень і складність. Наприклад, прибирання виробничих приміщень, де є підвісні стелі і високо розташовані труби систем вентиляції, вийде дорожче за ціною, ніж наведення ладу в невеликому складі або службовій кімнаті.

Залиште заявку на нашому офіційному сайті для замовлення послуги прибирання виробничих приміщень написавши ім’я і номер телефону. Працюємо також з клієнтами з навколишніх міст Київської області.

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги