Прибирання квартир

Отримати знижку

Прибирання квартир

Багато власників приватних квартир рано чи пізно стикаються з труднощами проведення комплексного прибирання: складні плями або бруд, який накопичився, неприємні запахи, які не прибираються звичайними побутовими засобами. Тоді може допомогти клінінгова компанія.

Клінінг – затребувана послуга серед міських жителів квартир. Більшість зайняті на роботі, а вихідні дні не хочуть витрачати на ген прибирання в квартирі.

Найняти бригаду клінерів для генерального прибирання можна в клінінговій компанії Sofitem. Працюємо цілодобово, можете замовити прибирання квартири на будь-який час. Компанія багато років займається наданням послуг з професійного прибирання приміщень та хімічного чищення м’яких меблів за низькими розцінками.

Чому професійне прибирання краще

Витрачаєте на прибирання квартири купу часу, а через кілька днів бачите, що на поверхнях пил, дзеркала в розводах, а на полірованих меблях залишилися жирні плями? Це результат непрофесійного підходу і незнання технологій правильного прибирання.

Ген прибирання від нашої фірми – це не тільки ретельне наведення порядку за допомогою спеціалізованих миючих засобів і потужної техніки, клінери навчені технології обробки різних поверхонь в залежності від типу забруднення.

Цілодобова служба клінінгу не тільки зробить приміщення чистим на тривалий час, але й може відстрочити ремонт, так як правильний догляд за меблями та іншими предметами збільшує їх термін експлуатації.

При самостійному прибиранні, більшість часто завдають більше шкоди, ніж користі. Наприклад, неправильне використання миючого засобу може зіпсувати покриття. Тоді доведеться витратити гроші на терміновий ремонт.

На практиці, ті, хто замовляв разове прибирання у нас, звертаються в компанію знову й знову. Клієнти цінують видимий ефект від прибирання, стійкий результат і зручність.

Прибирання квартир в Києві від Sofitem: переваги

Дбайливі до майна клієнта.

 Ми завжди вибираємо делікатний і щадний метод очищення поверхонь. Не використовуємо агресивну хімію і грубе механічне чищення, щоб швидше вивести забруднення. Не залишимо подряпин на меблях та інших поверхнях.

Швидке прибирання квартир в Києві.

 Команда з декількох фахівців зробить експрес прибирання за кілька годин. Вам не доведеться довго чекати завершення прибирання. Можна викликати клінерів для швидкої генерального прибирання перед важливим заходом або напередодні приїзду родичів.

Нові технології.

 Для професійного прибирання використовується тільки потужне і ефективне обладнання. Наприклад, спеціальний пилосос обробляє багато сміття і перешкоджає витоку частинок бруду і пилу під час роботи. Це має вирішальне значення, так як витік пилу в простих пилососах зводить всі зусилля  по прибиранню нанівець, поверхні та стіни швидко стають брудними і запорошеними.

Безпечна хімія з Америки. 

Ми підбираємо якісні гіпоалергенні миючі засоби з еко серії, щоб вони не завдали шкоди здоров’ю мешканців квартири. Екологічні засоби можна використовувати для прибирання в будинках, де є маленькі діти, люди, які страждають алергією і тварини.

Біорозкладна хімія повністю розчиняється в навколишньому середовищі та не залишає екологічного сліду на природі.

Незважаючи на позначку еко, миючі засоби дуже ефективні: виводять з першого будь-які плями і забруднення, не залишають наліт і прибирають неприємні запахи, наприклад, запах від м’яких меблів після тварин.

Екологічні миючі засоби, як у нас, годі й шукати в звичайних магазинах. Купувати кожну лінійку хімічних засобів для окремого виду забруднення за високою ціною самому невигідно та дорого.

Навчені фахівці.

 Постійно навчаємо персонал новим технологіям спеціалізованого прибирання. Співробітники сервісу клінінгу знають технології, наприклад, як без розводів мити скляні поверхні або очистити скатертину від плям вина не пошкодивши делікатну тканину.

Додаткові послуги в одному місці. 

Крім генерального прибирання квартири можна відразу замовити хімчистку дивана або допомогу з переїздом.

Гнучкі ціни. 

Ви платите тільки за виконані роботи по прайсу без прихованих додаткових послуг. Можна замовити комплексне ген прибирання або наведення порядку в окремих приміщеннях. Наприклад, найняти сервіс тільки для миття вікон або протирання натяжних стель. Тоді ціна буде нижча.

З нами зручно та комфортно.

 Ми не завадимо, якщо ви будете працювати чи відпочивати в сусідній кімнаті. Клінер не буде діставати вас своєю бесідою. Тихо виконаємо свою роботу та підемо.

Якщо на момент проведення генерального прибирання ви будете на роботі, можете залишити нам ключі від квартири. Зробимо прибирання і передамо ключі назад.

Безпечно.

 Ви можете не турбуватися за особисті речі, залишені в квартирі. Їх ніхто не чіпатиме. Все клінери компанії проходять строгий відбір при прийнятті на роботу, тому ризик зникнення речей практично відсутній.

Ми відшкодовуємо збитки клієнту, якщо виникли неприємні ситуації, такі, як випадкове псування майна або пропажа. Але такі ситуації бувають дуже рідко.

Як замовити клінінг квартири від Sofitem

Оформити замовлення на професійне вологе прибирання в Sofitem можна через офіційний сайт агентства. Для цього заповніть коротку заявку написавши ім’я і номер телефону. Можна зателефонувати нам за вказаними номерами.

Ми можемо зробити комплексне прибирання квартири або виконати окремі види робіт: протирання стель, обробка м’яких меблів після тварин, складне миття вікон, очищення техніки на кухні. Також ми робимо капітальне прибирання після пожежі, ремонту і будівельних робіт.

Наші співробітники мають великий досвід від проведення якісної генерального прибирання запущених квартир до делікатного наведення порядку в елітних будинках. Не станеться ситуацій, коли клинер зіпсував дороге покриття або меблі, використавши занадто агресивний миючий засіб. Ми вміємо поводитися з дорогими матеріалами і знаємо, що їх може зіпсувати.

Які види прибирання здійснює агентство Sofitem:

Генеральне прибирання квартири в Києві під ключ

Повне прибирання квартири проводиться бригадою декількох клінерів. Мета повного прибирання – це забезпечення ідеальної чистоти і безпечних санітарних умов в квартирі.

Повний клінінг може включати себе такі роботи як: ретельна обробка поверхонь, стін, стелі від пилу і бруду, очищення важкодоступних місць як: внутрішні секції полиць, витяжки, кондиціонер, вимикачі, плінтуси, оргтехніка, люстри, простори під громіздкими меблями і технікою і т. д.

Також проводиться ретельна антибактеріальна обробка місць великого скупчення бруду: вимикачі, дверні ручки, раковини, ванні кімнати і т.д.

Викликати службу клінерів для генерального прибирання можна після оренди квартири. Не кожен захоче очищати квартиру після жильців, особливо якщо житло сильно запущене і брудне. Капітальне прибирання запущеної квартири проводиться кількома клінерами, які наведуть чистоту, проведуть антибактеріальну обробку і дезодорацію.

Клінінг квартир для підтримки чистоти

Підтримуюче прибирання можна робити кілька разів на тиждень, залежно від швидкості забруднення квартири. Звичайно, в домі, де є маленькі діти і тварини, прибирання потрібно проводити частіше.

Щоденне прибирання може включати в себе наведення порядку в кімнатах, миття підлоги, невелике вологе прибирання, чищення раковин і унітазу. Перелік робіт визначає сам клієнт.

Клінінг квартир після пожежі під ключ

У квартирі, де була пожежа, необхідне термінове прибирання, щоб врятувати залишки конструкцій і швидше усунути запах токсичного диму. Прибираються залишки сажі, згорілі конструкції, усуваються забруднення від кіптяви. Для цього клінери озброюються спеціальними хімічними засобами. Також проводимо дезодорацію квартири, щоб усунути запах гару в приміщеннях.

Генеральне прибирання квартири в Києві після будівництва і ремонту

Після ремонту в квартирі залишається дуже багато будівельного сміття, пилу і забруднень. Щоб з ними впоратися потрібен підхід професіоналів. Наприклад, якщо краплі цементу потрапили на делікатну поверхню меблів або стін, потрібно дуже акуратно їх видалити без пошкодження поверхні.

Часто після ремонту на стінах і вікнах залишаються плями від фарб, штукатурки або вапняний наліт. Для кожного виду плями у нас є окремий миючий засіб, який швидко видалить пляму.

Звичайний пилосос не впорається з будівельним пилом, який залишився після ремонту. Потрібен потужний апарат, щоб без залишку і розпилення прибрати все сміття.

За короткий термін ми підготуємо вашу квартиру до заселення.

Скільки коштує прибирання в квартирі

Розцінки на послуги з прибирання квартир в компанії Sofitem залежать від переліку та обсягу робіт. Клієнт сам вибирає, які роботи повинні виконати клінери.

Щоб дізнатися, скільки коштує разове прибирання в квартирі в нашій фірмі – можна розрахувати вартість робіт по прайсу заздалегідь. Онлайн калькулятор розміщений на нашому офіційному сайті. Для цього виберіть перелік робіт які потрібно зробити, вкажіть площу квартири або кімнати і натисніть розрахувати вартість.

Послуга клінінгового агентства з прибирання квартир вимагає певних витрат, але натомість ви заощадите час, сили, забезпечите здорове середовище в будинку, продовжите термін експлуатації меблів і надовго забудете про ремонт.

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги