Чому самостійного прибирання іноді буває недостатньо?

Замовити прибирання

Кожна домогосподарка, з покон віків, звикла виконувати роботи по домашньому господарству самостійно. Ми стираємо, прибираємо, готуємо. Але чи завжди наші зусилля виправдані? Чи завжди їх достатньо?

Задумайтесь: прості факти з повсякденного життя

  • * Якщо ваш одяг сильно забруднена, і в домашніх умовах ви не можете вивести, наприклад, пляма – ви здасте одяг в хімчистку, де з легкістю впораються з такою нерозв’язною для вас завданням. Вірно ж?
  • * Якщо у вас запланований звану вечерю (будинку або виїзної) на велику кількість запрошених гостей, і ви самостійно не можете приготувати необхідний обсяг страв, ви що зробите? Правильно, зверніться в кейтеринговую компанію.

Відповідно …

  • * Якщо ваша дитина пролив сік на улюблений килим або диван, або ретельно втер туди пластилін – рішення? Ви викличете фахівців клінінгової служби

уборка дома

Це прості факти, які говорять самі за себе. Який би чудовою господинею ви не були, в житті бувають ситуації, коли звернутися до професіоналів – це те наймудріше рішення, яке реально гарантує позитивний результат, а не “ходіння по муках” до невідомого фіналу…

Реальна допомога від клінінгових компаній

Якщо потрібно звернутися до спеціальної не екстреної служби, причин може бути маса. Починаючи від вже перерахованих вище, коли це вимушені заходи через сильне забруднення, і закінчуючи щомісячної генеральним прибиранням вашого будинку або квартири.

Окремі послуги клінінгу

Ситуативно, у міру необхідності, ви можете замовити наступні разові послуги:

  • * миття вікон (якщо у вас великий будинок, перемити всі вікна в ньому самостійно, може бути трохи важко … );
  • * чистка килима і килимових покриттів, ковроліну (не завжди, є можливість самостійно доставити підлогове покриття в хімчистку, особливо, якщо мова йде про ковроліні. Провести хімчистку ковроліну , можна тільки “на місці”, тобто, у вас вдома);
  • * чищення м’яких меблів на дому (тут все більш-менш зрозуміло, і без зайвих пояснень. Як б дбайливо ви не користувалися своїми меблями, рано чи пізно, наприклад поручні дивана, все ж вимагають спеціалізованого догляду);

Що входить в комплекс генерального прибирання?

уборка дома

Говорячи про таке поняття, як генеральне прибирання квартири або будинку, відразу варто зазначити, що, по-перше, її вартість буде прямо залежати від квадратних метрів приміщення. По-друге, від тих послуг, в яких ви зацікавлені. Наприклад, ви хочете навести порядок на кухні, але вас цікавить тільки поверхнева прибирання – ви не хочете, щоб хтось ліз у ваші шафки, нехай навіть з такими благородними намірами, як навести там чистоту. Відповідно, ніхто цього робити і не буде, і це істотно позначиться на фінансовій складовій даного питання.

А ось, повна генеральна на все тій же кухні включає в себе: зовнішнє і внутрішнє миття шаф, прилеглих поверхонь, робочої зони, фартуха, витяжки, плити, духовки, холодильника і за ним, обідньої зони і столового гарнітура, вікон, підлоги та інше (все обмовляється). Шикарно, правда? Кожен день, такого ми не робимо. А тим більше, на самостійну прибирання такого класу, нам буде потрібно мінімум тиждень, а професіонали здадуть вам готовий об’єкт за кілька годин!

Чи не заганяйте себе в полон щоденних проблем і турбот. Присвятіть вільний час собі та своїй родині, а рутину довірте нам!

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги