Хімчистка килимів: особливості та засоби

Замовити прибирання

У всіх сучасних квартирах використовується килим для прикраси приміщення. Згодом на поверхні накопичується пил, бруд. Незалежно від матеріалу потрібно хімчистка ковроліну від професіоналів. Особливого догляду потребують мазкі покриття.

Один з поширених способів усунення забруднень – професійна чистка килимових покриттів на дому . Для цього фахівці використовують спеціальні технічні засоби і миючі речовини, які глибоко проникають в поверхню. Послуга фахівців стає все більш популярною і затребуваною серед багатьох верств населення.

Використовувані чистячі засоби для прибирання

Під час хімчистки килима на дому використовується безліч різних пристосувань. Спочатку проводиться оцінка матеріалу, вибираються відповідні миючі:

  • * Порошок. Продаються у вигляді гранульованих речовин. Вони глибоко проникають в кожну ворсинки, надаючи свіжості і чистоти. Це дозволяє позбутися від неприємних ароматів і бруду. Чиститься за допомогою пилососа або шваброю.
  • * Спреї. Засоби локального застосування, які розбризкуються безпосередньо поруч з джерелом забруднення.
  • * Мильні розчини. Найпростіші речовини, які продаються в будь-якому магазині. Їх досить розвести у воді. Використовуються для виведення дрібних плям.
  • * Спеціальні шампуні. Застосовуються для чищення за допомогою пилососів.
  • * Активна пінка. Це засіб добре піниться. Швидко прибирає пил і забруднення.

Щоб замовити професійну чистку ковроліну , не потрібно багато часу. Фахівці використовують всі перераховані кошти для досягнення максимального ефекту. Ви економите часові та фінансові витрати.

Переваги послуг професіоналів

Прибирання килимових покриттів – досить клопіткий процес, який займає так багато цінного часу. Складно врахувати всі нюанси. При неправильному поводженні з матеріалом поверхні можна зіпсувати його назавжди.

Клінінгова компанія в Києві допоможе кожному впоратися з проблемою. Комплексне очищення поверне килиму колишній зовнішній вигляд і свіжість.

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги