Найбільш ефективні засоби дезінфекції під час прибирання квартир

Замовити прибирання

На сучасному ринку пропонується великий асортимент різноманітних засобів, які можуть відрізнятися призначенням, основними функціями та іншими характеристиками. При грамотному виборі можна добитися відмінного результату, привести квартиру в повний порядок. Бажано звернутися в клінінгову компанію з досвідом, що можна зробити за посиланням www.sofitem.com.ua/ua/. Такий формат гарантує повний набір незаперечних переваг.

Що вибрати для дезінфекції різних поверхонь?

Існує безліч засобів, які відрізняються складом, призначенням і багатьма іншими особливостями. Для іграшок, білизни та інших подібних речей застосовуються одні кошти, а для очищення туалету або ванній будуть потрібні зовсім інші. Також бувають універсальні засоби, які однаково ефективно борються з різноманітними збудниками. Якщо вибрати продукцію від перевірених брендів, можна розраховувати на деякі важливі плюси:
• Простоту використання.
• Відсутність неприємного і стійкого запаху, як, наприклад, у хлору.
• Ефективність.

Прилади для очищення житлових кімнат

Можна користуватися не тільки хімічними засобами, а й спеціальними приладами. Вони допомагають вбивати бактерії, віруси і т.д. Наприклад, за допомогою ультрафіолетового випромінювання можна знищити патогенні мікроорганізми. Сольова лампа знищує бактерії, надає благотворний вплив на стан людей. Корисним пристроєм може виявитися озонатор. В основі його використання лежить виділення озону, який для людей безпечний, але швидко знищує грибки та інші подібні мікроорганізми.

Правила грамотної обробки квартири

Всі виконати самостійно дуже непросто з багатьох об’єктивних причин. Тому найдоцільнішим рішенням стає звернення до клінінгової компанії, яка має досвід і знання. Вони дотримуються кількох основних правил збирання, що позначається на продуктивності. Серед основних моментів можна відзначити:
• Застосування якісних хімічних засобів для обробки власників туалетного паперу, бачка унітазу, кришки, дверних ручок та інших подібних компонентів.
• У спальній кімнаті особливу увагу треба приділяти дезінфекції шафи, ручок тумб та інших подібних об’єктів.
• Велика кількість мікробів скупчується на пультах від різноманітної техніки. Там збирається бруд, яку потрібно регулярно прибирати.
Грамотно підібрані засоби дезінфекції дозволяють домагатися відмінного результату, забезпечувати для проживання або роботи людей найкомфортабельніші і безпечні умови.

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги