Правильне прибирання дерев’яних меблів і її основні секрети

Замовити прибирання

Дерево являє собою один з найбільш популярних варіантів для створення меблів. Це обумовлено натуральним походженням, особливими експлуатаційними характеристиками при грамотній обробці, привабливим зовнішнім виглядом. Але з іншого боку дерев’яні меблі потребує особливого підходу до збирання. Якщо немає можливості організувати її самостійно з гарантією якості, можна звернутися в клінінгову компанію. За посиланням www.sofitem.com.ua для цього нескладно знайти комфортні умови.

Основні особливості збирання меблів

Дерев’яні предмети меблів можуть виконувати різноманітні функції, розміщуватися в різних кімнатах. Але все рівне до збирання потрібно стабільно грамотний підхід. Важливо використовувати в процесі мінімальна кількість води, тому що вона здатна викликати деформаційні процеси, набухання і інші подібні дефекти. Крім цього скорочується загальний термін експлуатації. Варто відмовитися також від використання щіток і жорстких мочалок, які можуть пошкодити поверхню. Варто утриматися від застосування агресивних засобів. Серед основних засобів, які можуть застосовуватися для ефективного прибирання в даному випадку, можна відзначити:
• Бавовняну тканину або мікрофібру.
• Спеціальні засоби для прибирання меблів від перевірених виробників.
• Надійне обладнання.
В такому випадку результат не змусить себе довго чекати.

Популярні миючі засоби

Сучасний ринок відповідної продукції відрізняється різноманіттям. Можна знайти там побутові засоби для чищення, які усувають забруднення, наліт і все інше, забезпечують захист від набухання і інших подібних дефектів. Розчини не потрібно наносити часто, що зробити зовсім нескладно. Серед основних варіантів в даному сегменті можна відзначити засоби для реставрації волокон, полірування, чищення і усунення мікробів.

Обробка поверхонь меблів, покритих лаком

Якщо дерев’яні меблі оброблена зверху лаковим покриттям, потрібно уважно поставитися до збирання. У зворотному випадку є ризик, що лак буде тріскатися і жовтіти. Є кілька простих правил, яких тут краще дотримуватися:
1. Для прибирання краще використовувати ганчірочку з натуральної тканини, змоченою в спеціальному сертифікованому засобі.
2. Блиск можна повернути за допомогою полірування вовняними тканинами.
3. Відновити зовнішній вигляд допомагають миючі засоби для дерева.
Щоб не зіпсувати власну меблі, оптимальним рішенням буде звернення за прибиранням до досвідчених фахівців з сучасної клінінгової компанії.

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги