Топ 7 найбрудніших речей в офісі

Замовити прибирання

Одним з поширених джерел захворювання вважаються гроші. Люди беруться за поручні, дверні ручки. Є ризик заразитися небезпечним інфекційним захворюванням.

У домашніх умовах легко позбутися проблеми. Приходячи додому, все ретельно вимивають руки. В офісі така можливість відсутня. Не можна бути впевненим в гігієні інших співробітників. Важлива щоденна ретельне прибирання офісу, яку можна довірити дослідної клінінгової компанії. Нижче представлені найбільш небезпечні речі за ступенем забрудненості.

1 місце: Ручки дверей

З цією ділянкою люди контактують часто. Під час мийки поверхонь про цю області все забувають. Ніхто не приділяє важкодоступних місцях належної уваги.

2 місце: Поручні на сходах

У багатьох сучасних офісних спорудах безліч поверхів, тому всіма питаннями очистки займається прибиральниця офісу після ремонту. Чистота перил часто бажає кращого. Мало хто приділяє увагу їх очищення. Це справжні розсадники інфекційних захворювань.

3 місце: Вимикачі на ліфті

У кабінах пересуваються не тільки співробітники, але і гості підприємства. Щодня тут проходить безліч людей, які постійно натискають на кнопки управління. На них накопичується багато бруду, що її змивають під час генерального прибирання офісу .

4 місце: Телефон

Засоби забезпечення зв’язку – одні з найпоширеніших пристроїв для роботи організації. Безліч робочих рук щодня беруть кошти телефонії, щоб зателефонувати з діловими партнерами, клієнтами. Можливо поширення мікробів, вірусів. Не всі стежать за своєю гігієною, що може викликати певні ризики. Періодично слід витирати телефони за допомогою звичайної вологої серветки.

5 місце: Мишка

Збирає багато бруду з рук під час роботи. Співробітники постійно користуються цим невеликим предметом. Слід дотримуватися базову чистоту. Ви можете замовити послуги клінінгової компанії , яка допоможе прибрати забруднення.

6 місце: Клавіатура

Між кнопками клавіатури накопичується багато пилу. Туди потрапляють крихти від їжі й інша бруд. Постійний контакт з пальцями рук сприяє накопиченню різних мікроорганізмів. Періодично протирайте цей предмет, щоб уникнути зараження. Якщо біля робочої зони є килим, може знадобитися хімчистка ковроліну .

7 місце: Пропуск

Це один з найбрудніших предметів в офісі. На ньому збираються бактерії з усіх поверхонь, з якими контактує людина. Потрібно його регулярне очищення серветкою.

Щоб заощадити час, слід скористатися послугами професіоналів. Один з важливих моментів – чищення м’яких меблів , яка розміщується в кімнатах очікування. Вирішити ці проблеми здатні тільки фахівці.

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги