Видалення плям з килимів та його професійна чистка

Замовити прибирання

Це популярний тип підлогового покриття, який має безліч експлуатаційних переваг. Але в процесі експлуатації він може втратити свій первозданний зовнішній вигляд через появу різноманітних плям. Там можуть налипає волосся жителів квартири або будинку, шерсть домашніх тварин, накопичуватися неприємні запахи. Тому періодично варто замовити хімчистку ковроліну, щоб привести підлогове покриття в нормальний стан. Краще не ризикувати, не користуватися народним способами самостійно, тому що ризик пошкодження матеріалу в такому випадку буде занадто високим. Набагато простіше звернутися до професіоналів, які зроблять все вчасно і з гарантією якості. Компанія Софіт пропонує для цього комфортні умови.
Ковролін може бути натуральним і штучним. У першому випадку пилососити його рекомендують хоча б раз в три дні. Один раз на місяць треба організовувати вологе прибирання. Для штучного умови експлуатації трохи відрізняються. Тут краще відмовитися від вологого прибирання, тому що волога може негативно впливати на матеріал. Чистити його можна за допомогою звичайного пилососа. Але краще періодично замовляти прибирання в спеціалізованій компанії.

Чому чистку ковроліну краще довірити професіоналам?

Є кілька основних причин, за якими виконання таких робіт бажано довіряти компетентним експертам. Серед основних можна відзначити:
• Використання професійних засобів в процесі виконання робіт, що дозволяє видалити різні види забруднень і пилу, забезпечити захист від комах.
• Зовнішній вигляд оновлюється, а саме підлогове покриття набуває певної свіжість, що позитивно позначається на комфорті перебування людей всередині кімнати.
• Своєчасне виконання робіт. Власник об’єкта зможе заощадити чимало часу, тому що все зроблять фахівці
В процесі експлуатації на ковроліні можуть залишатися різноманітні види забруднень, наприклад, від напоїв, їжі або домашніх тварин. Компанія Софіт готова усунути будь-які з них.

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги