Як часто потрібно робити прибирання квартири?

Замовити прибирання

Мало тих, кому подобається процес прибирання. Але прибирання в квартирі ніхто не відміняв. Адже пил і бруд не тільки негативно позначається на психологічному кліматі сім’ї, а й провокує серйозні проблеми.

Частота прибирання

Періодичність кожен для себе визначає індивідуально. Деякі побачать крихту і відразу біжать за віником, а інші залишають все на потім. На частоту збирання впливає і ритм життя. Завантаженість сучасної жінки призводить до того, що вони беруться за справу тоді, коли є час і сили, а не роблять це по необхідності.

Якщо в будинку живе тварина, то доведеться прибирати регулярно. Не забувайте очищати ті місця, де скупчується шерсть. Декілька разів на тиждень доведеться робити вологе прибирання. Якщо в будинку є маленька дитина, то доведеться прибирати щодня.

Як підтримувати чистоту: поради

уборка в квартире

Деякі правила допоможуть зберігати чистоту і витрачати на прибирання менше часу, а іноді і зовсім пропустити її. Запам’ятайте кілька порад:

  • Якщо ви щось розлили – відразу видаліть плями. Чистка ковроліну виконується за допомогою спеціальних засобів. Вони допоможуть швидко видалити пляму.
  • Намагайтеся мити посуд вже в процесі приготування або відразу після їжі. Якщо будете мити поступово, то не помітите витрачених зусиль. Ну а якщо збереться ціла гора посуду, то це вже стає проблемою.
  • Меблі накопичує багато пилу. Професійна чищення м’яких меблів позбавить від зайвих алергенів і оновить зовнішній вигляд.
  • Спеціальні засоби для миття підлог, раковин і санвузлів забезпечить грязеотталкивающие і антисептичні властивості. Мийка вікон виконується аналогічно.

Але якщо тільки одне слово прибирання змушує вас нервувати на допомогу прийдуть фахівці клінінгової служби . Вони виконають всі види прибирання швидко і якісно. А ваше дорогоцінний час ви зможете витратити з користю для себе і своєї сім’ї.

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги