Чому просто ідеально чисто, може бути краще ніж стерильно?

Замовити прибирання

З приходом всесвітньої пандемії в наш країну,  кожен з нас, досить часто замислювався над питанням, а чи достатньо чисто в його будинку? Чи не принесемо ми з собою заразу з вулиці, яка спокійно осяде, наприклад, на килимі, звідки її потім підхопить граючись дитина? Ну, бувають такі думки, бувають. У всіх…

З приходом подібних висновків, кожен з нас біжить в найближчий торговий центр або магазин побутової хімії в пошуку коштів, які не тільки допоможуть нам очистити поверхню, але ще і простерилізувати її від різних мікробів і мікроорганізмів. Але наскільки це безпечно? Ви замислювалися над цим?

Важливо пам’ятати!

Кожен засіб для чищення, яке обіцяє вам не тільки ідеальну чистоту, але ще і дезінфекцію, треба дуже ретельно потім змивати з вашою поверхні, для чищення якої воно було призначене! І якщо з унітазом, ванною, все більш-менш зрозуміло, то як ви видалите залишки хімії з килима? Або з дивана? Ніяк. Вся ця хімія заб’ється в пори поверхні і залишиться там назавжди. Ви готові до того, що на такому килимі потім буде грати ваша дитина? Не думаємо …

Як боротися зі складними забрудненнями?

Якщо щоденне прибирання, яка підтримує зовнішню чистоту вашого житла, ви запросто можете провести самостійно, то ось хімчистку килимів / ковроліну і чищення м’яких меблів, залиште, будь ласка, професіоналам.

Чому?

Замовляючи послуги в клінінгової компанії, бригада, яка приїжджає на ваш виклик, крім величезної кількості професійних засобів і дезінфікуючих засобів має з собою і професійну клінінгову техніку, яка запросто видалити будь-які залишки (свіжо-нанесеного) миючого засобу з будь-якої поверхні! І це один з найважливіших аргументів на користь того, що далеко не всю гігієну в будинку краще проводити самостійно. Ось на такому килимі, ви точно дозволите грати своїй дитині!

 

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги