Приватний будинок: прибираємо самі або довіряємо професіоналам?

Замовити прибирання

Прибирання в квартирі , досить вимотує заняття, результат якого, правда, в результаті радує око. Але що робити, якщо площа вашого житла, наприклад, заміського будинку, набагато перевищує ваші фізичні можливості? Правильно – звернеться за допомогою до фахівців.

В даному випадку, перед вами виявляється тільки два варіанти вибору:

 

Зараз ми з вами розглянемо кожен з цих варіантів, як окремий випадок, і можливо, це допоможе вам у майбутньому, прийняти найбільш комфортне для вас рішення щодо незамінного помічника і надійного партнера в підтримці ідеальної чистоти!

Наймана домробітниця або клінінгова компанія

уборка загородного котеджа

Найм постійної домробітниці – вкрай популярне рішення для багатьох жителів заміських котеджних містечок. Найчастіше в її обов’язки входить не тільки прибирання в будинку, але ще і приготування їжі, покупка продуктів, прання та інші дрібниці, звільнення від тяготи яких, робить вже ваше життя більш насиченою іншими, позитивними емоціями.

Але у всій цій принади є і позитивні, і негативні фактори. До негативних факторів варто віднести, що такий домашній персонал дуже часто ловлять на домашніх крадіжках або “копанні” в особистих речах господарів. Іноді, переходячи всі межі, вони починаю намагатися брати активну участь в житті сім’ї і вихованні дітей. Більш того, існує навіть безліч скандалів, з незаперечними доказами, серед відомих особистостей, коли домогосподарки заводили романи з членами сім’ї чоловічої статі, що вже точно не входило в плани їх дружин… Але це все тільки відомі факти, з якими не обов’язково зіткнеться саме ваша сім’я. Пам’ятайте, завжди є і позитивний!

До позитивних сторін найму домашнього персоналу такого роду, можна віднести ситуації, коли така людина стає членом вашої родини і надійним партнером і опорою у всьому. І ось про таких ситуаціях, все ж, забувати не варто!

А що щодо разових послуг?

уборка загородного котеджа

До представників разових послуг прибирання заміського будинку , як ви вже могли зрозуміти, ми можемо віднести фахівців клінінгових компаній.

Не будемо довго розписувати всі логічні і технічних переваги прибирання в будинку професіоналами, просто наведемо вам все лише один контраргумент на їхню користь – вони приїхали, забрали, виїхали… І все! Ви отримали бажане, отримали результат, а найголовніше, вам не доведеться стикатися з будь-якими особистими наслідками. Звернення в клінінгову компанію – це бізнес послуга, нічого особистого!

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги