Що таке клінінг?

Замовити прибирання

Чистота – це запорука здоров’я. Тому особливо важливо підтримувати охайність в житловому просторі. Однак сучасний динамічний ритм життя трохи знижує ймовірність своєчасного проведення збирання. Тому з’явився професійний сервіс з використанням спеціалізованих миючих і технологічного обладнання -клінінг.

Контакти клінінгової компанії з прибирання можуть бути досить великі: робота в квартирах, будинках, офісах, торгових центрах, котеджах, комерційних і виробничих структурах . У перелік послуг клінінгової компанії «Софіт» входять генеральна, комплексна, щоденна, щомісячна прибирання, а також клінінг після ремонту, хімчистка килимових виробів , миття вікон і фасадів і т.д.

Клінінг в офісі

Комплекс заходів щодо усунення бруду в офісних центрах:

  • * прибирання підлоги і стін;
  • * очищення оргтехніки;
  • * протирання поверхонь;
  • * чистка туалетів та їдалень;
  • * миття вікон тощо.

Прибирання здійснюється за допомогою спеціалізованого інструментарію. У процесі професійного прибирання використовуються антистатичні засоби і миючі суміші, які гарантовано видаляють забруднення з синтетичних і натуральних поверхонь, створюють захисний шар піни, не руйнують текстильні барвники. Експерти клінінгу користуються тільки якісною побутовою хімією, яка не містить шкідливих хімічних реагентів і алергенів.

Прибирання квартир і будинків

У житлових приміщеннях співробітники клінінгових організацій виконають для клієнтів: прибирання санвузлів, ванних кімнат, дезінфекцію раковин і сантехніки, мийку кахлю, очистку кухні, стрижку газонів, чистку підвісних стель і т.д.

Клінінг після ремонту

Якщо говорити про прибирання після ремонту, то такий сервіс проводиться з метою усунення сміття та запилення. Має місце очищення опалювальних установок, стін, вікон від клею і плям і т.д. Це дуже трудомісткий вид послуг, професійна допомога в таких умовах необхідна.

Послуги клінінгової компанії « Cофітем » – швидкість, впевненість, скрупульозність!

Що ми прибираємо

Кухня Житлова площа Балкон Санвузол
Вологе прибирання меблів зовні
Мийка плити зовні
Мийка духовки всередині
Мийка витяжки
Вологе прибирання підлоги
Мийка стін
Мийка меблів всередині
Мийка посуду
Мийка холодильника всередині
Мийка мікрохвильовій печі
Суха і вологе прибирання підлоги
Мийка вікон
Хімчистка дивана
Мийка опалювальних батарей
Вологе прибирання меблів
Хімчистка стільця
Хімчистка килима
Мийка вікон
Вологе прибирання підлоги
Вологе прибирання стін
Вологе прибирання меблів
Мийка душової кабіни
Мийка умивальника
Мийка унітазу
Мийка стін
Мийка дзеркал
Миття підлоги